U 8. kolu Lige mladih BiH U-18 košarkašice ŽKK "Trebinje 03" izgubile su u Trebinju od ŽKK "Jedinstvo BiH Telecom" iz Tuzle rezultatom 70:92 (17:21, 15:28, 22:22, 16:21).

Domaće igračice su bile ravnopravne u samo prva tri minuta rezultat je bio 5:5, a u 7. minutu 10:11.

Nakon toga su Tuzlanke preuzele stvari u svoje ruke, tako da je na kraju prve četvrtine rezultat iznosio 17:21, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 32:49.

U drugom poluvremenu se nastavila dobra igra gošći koje su predvodile Brčaćinović sa 44 koša i 11 asistencija, kao i Glotić koja je postigla 30 koševa i imala 21 skok.

Treća četvrtina završena je neriješenim rezuzltatom 22:22, a u posljednji period utakmice ušlo se sa rezultatom 50:71.

U četvrtoj četvrtini, u 39. minutu, gošće su došle i do najveće razlike - plus 26 koševa - 66:92, ali do kraja utakmice domaće igračice prave skor 6:0 za konačan rezultat 70:92.

Juniorke su pružile sve od sebe, ali jednostavno nije išlo Trebinjkama.

U redovima domaćih igračica najefikasnije su bile Kešeljević sa 19 i Jokanović sa 17 koševa, a Brčaninović sa 44 i Glotić sa 30 koševa i 21 skokom bile su najbolje u redovima "Jedinstva".

Juniorke ŽKK "Trebinje 03" imaju skor od četiri pobjede i dva poraza.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 19, Ambulija, Ninković, Milanović 10, Tomašević, Jokanović 17, Gordić, Šukić, Papović 16, Škrivan, Putica 3, Šapurić. Trener: Milorad Nadaždin.