Košarkašice "Trebinja 03" odigrale su Ligu mladih BiH u konkurenciji U-16 i U-18 i slavile su pobjede u obje konkurencije.

U Trebinju su igračice trenera Milorada Nadaždina do 16 godina pobijedile ŽKK "Konjic" iz istoimenog mjesta rezultatom 79:52 (15:13, 18:13, 33:6. 13:20).

Tokom prvog poluvremena bila je izjednačena utakmica u kojoj su Trebinjke vodile najviše sa 10 koševa, ali na odmor se otišlo sa rezultatom 33:26.

U trećoj četvrtini "malene" su dodale gas i nju riješile u svoju korist rezultatom 33:6. U ovoj četvrtini bila je i najveća prednost na utakmici 66:29.

U zadnjih deset minuta trener domaćih igračica uveo je sve igračice u igru tako da gošće to koriste i zadnjih deset minuta dobijaju sa sedam koševa razlike za konačnih 79:52.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 29, Arsenić, Miletić, Vučinić, Tomašević 8, Jokanović 19, Kraljević, Radovanović, Škrivan 16, Papović 5, Spahić 2, Uljarević. Trener: Milorad Nadaždin.

U juniorskoj konkurenciji U-18 ŽKK "Trebinje 03" porazile su ŽKK "Rama" iz Prozora rezultatom 84:63 (27:22, 29:12, 15:15, 13:14).

Trebinjke su loše počele utakmicu i već nakon dva minuta gošće su vodile 2:9. U 5. minutu domaće igračice izjednačuju na 12:12 i prelaze u vođstvo koje raste iz minuta u minut. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 56:34.

Najveća prednost na utakmici bila je u 24. minutu pri rezultatu 63:36. Zadnju četvrtinu gošće su dobile minimalnim rezultatom i na kraju je rezultat glasio 84:63.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 11, Ninković, Miljanović 2, Milanović 8, Tomašević 2, Jokanović 24, Miletić 2, Šukić 12, Papović 2, Škrivan 10, Putica 7, Šapurić 4. Trener: Milorad Nadaždin.

Ovo su prve utakmice Trebinjki u Ligi mladih BiH.