U 5. kolu Ženske lige Republike Srpske u košarci ŽKK "Trebinje 03" poražen je u gostima od ŽKK "Igman" iz Istočne Ilidže rezultatom 89:86 (21:27, 20:21, 21:23, 27:15).

Zkk trebinje 03 seniorke

Malene" su dobro odigrale prvo poluvrijeme i nakon 20 minuta na odmor se otišlo sa prednošću Trebinjki od 41:48.

U trećoj četvrtini prednost je narasala na plus 9 i sa rezultatom 62:71 ušlo se u zadnjih deset minuta. U posljednjoj četvrtini "malene" postižu samo 12 pogodaka, a domaće igračice 27 - tako da ovim preokretom dolaze do pobjede.

Nakon pet kola ove dvije ekipe dijele prvo mjesto sa istim brojem bodova.

U sljedećem kolu u Trebinje dolazi ŽKK "Mladost" iz Prijedora.

ŽKK "Igman": Rončević, Smajić 21, Gnjatović, Lalović, Sofović 13, Josipović, Šehovac 10, Milidragović, Kovačević, Penava 8, Papović 30, Fisović 7.

ŽKK "Trebinje 03": Radovanović, Putica 2, Kešeljević 24, Milanović, Šapurić, Jokanović10, Dostinić 10, Skočajić 5, Gudelj 21, Kovačević 2, Papović 13, Škrivan.