U 4. kolu košarkaškog prvenstva Republike Srpske za žene "Trebinje 03" pobijedilo je ŽOKK "Igman" u Istočnoj Ilidži rezultatom 46:84, po četvrtinama (9:18, 10:20, 13:25, 14:21).

zkk trebinje 03

Iako umorne od puta i utakmice protiv ŽKK "Orlovi" u Kupu RS, malene su smogle snage i u važnoj utakmici slavile pobjedu.

Na početku utakmice vidjelo se da su igračice trenera Nadaždina ušle sa željom i ambicijama da se u Trebinje vrate sa uzdignutim ruku. Nametnule su su svoju igru tako da domaće igračice nisu mogle da im pariraju. Prvu četvrtinu dobile su sa devet, a drugu sa deset koševa razlike tako da se na poluvrijeme otišlo sa 19 koševa razlike.

Drugo poluvrijeme je bilo nalik prvom i gošće predvođene sa najefikasnijom na utakmici Dostinić su povećavale razliku. Na kraju utakmice je razlika iznosila 38 koševa u korist djevojaka ispod Leotara.

ŽOKK "Igman": Rončević, Okić, Šehovac, Kovačević 6, Ivić 15, Kovač, Milidragović 16, Glavaš 7, Josipović, Lalović 2.

ŽKK "Trebionje 03": Radovanović 16, Kešeljević 4, Gordić 2, Putica 2, Vukajlović 8, Kovačević 7, Dostinić 30, Kandić 2, Šukić 3, Papović 8, Trklja 2.
Nakon 4. kola "Trebinje 03" nalazi se na vrhu tabele sa tri pobjede, a u drugom kolu bile su slobodne.