Košarkašice "Trebinja 03" pobijedile su danas u Trebinju ekipu "Igmana" iz Istočnog Sarajeva rezultatom 72-63, po četvrtinama 24-16, 19-19, 13-14 i 16-14 u utakmici 2. kola Prve ženske košarkaške lige Republike Srpske.

kosarkasice trebinja 03

Radovanović sa 19 poena, Vukajlović sa 14 i Kovačević sa 10 poena prednjačile su u pobjedničkoj ekipi dok su kod poraženih bolje od ostalih bile Ivić sa 24 i Šehovac sa 19 poena. Iako su Trebinjke pobijedile nisu do prvih bodova u šampionatu došli lako. Sarajke su, osim u prvoj četvrtini, bile ravnopravan protivnik.

Trebinjke osim u Prvoj ženskoj ligi RS takmiče se još i u Regionalnoj ligi u obje konkurencije, seniorskoj i kadetskoj, i jedna su od rijetkih ekipa sa ovih prostora koja svakog vikenda, a ponekad i dva puta sedmično, igraju zvanične utakmice.