U utakmici 5. kola Jadranske lige mladih nada, domaće "Trebinje 03" je slavilo protiv ekipe "Raguza" iz Dubrovnika i tako zadržalo šanse za pobjedu u ovom takmičenju.

zkk primorje

U prilično ravnopravnoj utakmici, duža klupa domaćih je presudila u posljednjoj četvrtini kada su se Trebinjke rezultatski odvojile na deset razlike u 35. minutu, pa su u posljednjih 5. minuta rutinski zadržali prednost.

U posljednjem kolu lige za sezonu 2012-13., ŽKK "Trebinje 03" naredne sedmice igra u Hereceg Novom protiv Primorja.

Prije posljednjeg kola, Trebinje 03, Vodice i Primorje imaju omjer pobjeda 3:2 dok je Raguza posljednja sa omjerom 1:5. U posljednjem kolu u Vodicama igraju Vodice - Raguza, a u Herceg Novom Primorje - Trebinje 03.