Policija 2.jpeg

Бањалучка полиција ухапсила је Д.Б. из Требиња због сумње да је телефоном слао пријетеће поруке женској особи.

Ово лице осумњичено је за кривично дјело угрожавање безбједности које је починило од 18. маја до 23. јуна, саопштено је из бањалучке Полицијске управе.

Полиција је ухапсила два пијана возача која су учествовала у саобраћајним незгодама са материјалном штетом.

Код лица М.Б. утврђено је присуство 1,56 промила алкохола у крви, а код Ж.С. из Прњавора 2,10 промила.