
Три луксузна аутомобила високе класе запаљена су синоћ надомак Подгорице у дворишту испред породичне куће бившег службеника полиције Д.И. (57) и његовог сина С.И, који је активни полицајац у кампу специјалних јединица полиције, чиме је настављена серија паљења возила полицајаца у Црној Гори.
Подаци полиције су да је за девет дана пожар подметнут под осам аутомобила. На удару у протеклих десетак дана били су аутомобили активних службеника Управе полиције (УП).
Буктиња је, како пишу Вијести, прогутала "ренџ ровер", "порше кајен" и "баггy", који су били паркирани испред породичне куће у Дољанима.
Током криминалистичке обраде полиција провјерава и могући мотив, јер постоји оперативни податак да је пензионисани службеник УП годинама радио као обезбјеђење азербејџанског милијардера Телмана Исмаилова, који је под чудним околностима добио азил у Црној Гори.
Шта Ви мислите о овоме?