
Cijena nafte na svjetskom tržištu pala je na nivo koji nije zabilježen od perioda prije sukoba sa Iranom, nakon postepene normalizacije saobraćaja kroz Ormuski moreuz, jedan od najvažnijih pomorskih pravaca za transport nafte i gasa.
Globalna referentna cijena sirove nafte Brent nakratko je pala ispod 72,48 dolara po barelu, koliko je iznosila dan prije početka sukoba, a potom se stabilizovala na oko 72,63 dolara.
Cijene energenata naglo su porasle nakon što je Iran odgovorio zatvaranjem Ormuskog moreuza, što je izazvalo strah od poremećaja u globalnom snabdijevanju naftom.
Međutim, cijena sirove nafte počela je da pada nakon što su Sjedinjene Američke Države i Iran 17. juna potpisali Memorandum o razumijevanju, kojim je predviđen period od 60 dana za pregovore o iranskom nuklearnom programu i okončanju sukoba.
Prema podacima pomorske analitičke kompanije Kpler, broj brodova koji prolaze kroz Ormuski moreuz značajno je porastao nakon potpisivanja sporazuma.
Kroz ovaj plovni put ponovo prolaze tankeri sa sirovom naftom, tečnim prirodnim gasom, đubrivom i drugom robom.
SAD i Iran su, uz posredovanje Katara i Pakistana, uspostavili i direktnu komunikacionu liniju kako bi se izbjegli nesporazumi i obezbijedio bezbjedan prolaz komercijalnih brodova kroz Ormuski moreuz.
Iako je broj plovila u porastu, on je i dalje manji nego prije sukoba, kada je ovim putem dnevno prolazilo više od 100 brodova.
Pad cijene nafte ponovo je otvorio pitanje kada će vozači osjetiti pojeftinjenje goriva na benzinskim pumpama.
U Sjedinjenim Američkim Državama prosječna cijena benzina već je počela da pada, ali je i dalje viša nego prije izbijanja sukoba.
Predsjednik SAD Donald Tramp zatražio je istragu protiv velikih energetskih kompanija, optužujući ih da ne snižavaju cijene goriva u skladu sa padom cijene sirove nafte.
„Cijene nafte su značajno pale, a na benzinskim pumpama ne vidimo sniženja kakva bi trebalo da budu“, poručio je Tramp.
Slične kritike upućene su i energetskim kompanijama u Velikoj Britaniji, dok nadležne institucije navode da nema dokaza o široj zloupotrebi prilikom formiranja cijena goriva.
Ostaje da se vidi da li će nastavak pada cijene nafte u narednim sedmicama dovesti i do osjetnijeg pojeftinjenja goriva za vozače.
Šta Vi mislite o ovome?