
Тридесетчетворогодишњи Требињац чији су иницијали Ђ.О. лишен је слободе након што је у једном објекту за клађење у Горици упутио пријетње радници и оштетио инвентар.
Потврђено је ово из Полицијске управе Требиње, из које наводе да је Требињац осуњичен за кривична дјела угрожавање сигурности и оштеће и одузимање туђе ствари.
Како незванично сазнајемо, он је у објекту "Моцарта" у Горици пријетио радници те оштетио врата и поломио дио инвентара.
Радница је затражила медицинску помоћ.
Шта Ви мислите о овоме?