
Од вечерас, 1. јуна, на снагу ступа забрана саобраћаја за сва моторна возила у улици Обала Луке Вукаловића, поред управне зграде Хидроелектрана на Требишњици и Хотела „Леотар“.
Према одлуци, забрана ће бити на снази сваког дана у периоду од 20.00 до 24.00 часа, а трајаће до 1. септембра.
Надлежни апелују на возаче да поштују постављену саобраћајну сигнализацију и привремену регулацију саобраћаја, како би се омогућило безбједно кретање пјешака током љетне туристичке сезоне.
Возачима се посебно скреће пажња да ће саобраћајна полиција контролисати поштовање забране, те да ће њено кршење резултирати изрицањем прекршајних санкција.
Шта Ви мислите о овоме?