Dundjer.jpg

Дражен Дунђер из коалиције Уједињена Српска - СРС Др Војислав Шешељ изабран је скупштинском већином за предсједника Скупштине општине Билећа.

Дунђера је је на ову функцију предложио ОО СНСД-а Билећа и поред негодовања опозиције који су му замјерали на његовом ранијем непримјереном понашању и непредвидивим поступцима.

Поједини опозиционари су ишли и дотле да су се скупштини обраћали као на парастосу, док су други досезали и до Калигуле и његовог довођења коња на мјесто сенатора.

Сам Дунђер се захвалио свима, и оним који су гласали за њега и оним који нису.

Иначе, Дунђер је одборник од 2008. године.