
Матуранти Техничке школе вечерас су отворили матурантске свечаности у Требињу.
Прошетали су улицама града до хотела Леотар, гдје им је традиционално приређена забава поводом завршетка средњошколског образовања.
Уживајте у фотографијама младости нашег града.
View this post on Instagram







































Шта Ви мислите о овоме?