IMG_3348.jpeg

Истрага о убиству Александра Нешовића, које се догодило 12. маја у београдском ресторану „27“ на Сењаку, наставља се новим хапшењима.

Припадници Министарства унутрашњих послова Србије, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су П.У. (20), конобара поменутог ресторана, због сумње да је помагао у прикривању злочина и починилаца.

Како наводе истражни органи, осумњичени је током информативног разговора негирао да је био у ресторану у вријеме убиства, али су оперативним радом и прикупљеним доказима те тврдње оборене.

Према наводима истраге, терети се за кривична дјела непријављивање кривичног дјела и учиниоца, као и помоћ учиниоцу након извршеног кривичног дјела.

Подсјећамо, тијело Александра Нешовића пронађено је након вишедневне потраге на имању у околини Инђије.

Истражиоци су утврдили да је жртва била сакривена у бурету које је затим заливено бетоном, што је, према оцјенама истражилаца, указало на добро организовано прикривање трагова злочина.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће бити приведен на саслушање у Више јавно тужилаштво у Београду.