
Наталија Сулавер, тринаестогодишња дјевојчица из Требиња и млада тенисерка, у кратком временском периоду остварила је изванредне резултате.
Она је заједно са Маријом Ивановом из Русије у финалу дублова на „Теннис еуропе Схкодра опен“ у Скадру освојила друго мјесто.
У финалу су згубиле од пара Бордун/Љубенко из Украјине.
Турнир се играо на тврдој подлози.
Неколико дана прије овог турнира, Наталија је тријумфовала на 13. „Турниру до 16 година“ у Никшићу. Наша суграђанка била је најбоља међу дјевојчицама које су двије, три године старије од ње.
До финала је Наталија била боља од двије тенисерке из Црне Горе, а у полуфиналу је била боља од Попове из Румуније.
У финалу је са 2:0 (7:6, 6:1) побиједила Мартину Караџић из Црне Горе. Подлога је била шљака.
Организатор турнира био је ТК „Никшић“.
Шта Ви мислите о овоме?