
На граничним прелазима Зупци и Иваница данас су забиљежене велике гужве и дуга задржавања, посебно на излазу из Босне и Херцеговине према Црној Гори и Хрватској.
Појачан интензитет саобраћаја очекивано је услиједио због првомајских празника, а додатни притисак ствара и чињеница да је викенд, односно субота.
Највећи број путника из правца Требиња упутио се ка Херцег Новом и Дубровнику, што је довело до загушења на оба прелаза. Надлежне службе апелују на возаче за стрпљење и препоручују да, уколико су у могућности, планирају путовање у мање фреквентним терминима или користе алтернативне правце.
Очекује се да ће појачан саобраћај потрајати и током недјеље.

Шта Ви мислите о овоме?