
Директор Болнице "Свети архиђакон Стефан – 9. јануар" Недељко Ламбета рекао је да нису тачни наводи да су у овој установи укинута радна мјеста портира.
Ламбета је, одговарајући на одборничко питање одборника СНСД-а Наде Биједић, казао да портирска служба у новом објекту у Болници ради од 2. марта, док један портир и даље ради у старом објекту Болнице.
"Осим портирске активности, они су дужни и да помогну, уколико је потребно, медицинском особљу са тешким пацијентом да се смјести у Болницу. Такође, у опису послова им је и одржавање круга Болнице", навео је Ламбета.
Шта Ви мислите о овоме?