
Радник искључио струју цијелом насељу након свађе у кафани
У ноћи између суботе и недјеље дошло је до несвакидашњег инцидента у Љигу, када је, према наводима мјештана, радник Електродистрибуције Србије након сукоба у једном угоститељском објекту искључио струју читавом насељу и околним селима.
Према информацијама, инцидент се догодио у локалу гдје је један гост, под дејством алкохола, правио неред и био више пута опомињан. Након тога, револтиран ситуацијом, пронашао је главни ормар за напајање и искључио електричну енергију.
Без струје су остали становници Љига, као и поједина околна села која се снабдијевају из исте трафостанице.
Након извјесног времена снабдијевање је нормализовано, али овај догађај изазвао је бројне реакције међу грађанима.
Против радника Електродистрибуције Србије покренут је дисциплински поступак.
Шта Ви мислите о овоме?