Ekologijai bjezbjednost1.jpeg

ТРЕБИЊЕ – Екипа „Екологије и безбједности“ очистила је парк код зграда Агрокопа, који је био запуштен и препун отпада.

Ekologijai bjezbjednost3.jpeg

Овај простор у претходном периоду био је мјесто гдје су грађани одлагали смеће, што је нарушавало изглед и безбједност парка.

Акција је обухватила уклањање амбалаже, стакла, пластике и другог отпада, као и кошење траве.

Ekologijai bjezbjednost2.jpeg

Из надлежних служби апелују на грађане да не одлажу отпад на јавним површинама како би простор остао уредан и безбједан за све посјетиоце.

Тагови: Требиње, екологија, чишћење