
ТРЕБИЊЕ – Екипа „Екологије и безбједности“ очистила је парк код зграда Агрокопа, који је био запуштен и препун отпада.

Овај простор у претходном периоду био је мјесто гдје су грађани одлагали смеће, што је нарушавало изглед и безбједност парка.
Акција је обухватила уклањање амбалаже, стакла, пластике и другог отпада, као и кошење траве.

Из надлежних служби апелују на грађане да не одлажу отпад на јавним површинама како би простор остао уредан и безбједан за све посјетиоце.
Тагови: Требиње, екологија, чишћење
Шта Ви мислите о овоме?