
TREBINJE – Ekipa „Ekologije i bezbjednosti“ očistila je park kod zgrada Agrokopa, koji je bio zapušten i prepun otpada.

Ovaj prostor u prethodnom periodu bio je mjesto gdje su građani odlagali smeće, što je narušavalo izgled i bezbjednost parka.
Akcija je obuhvatila uklanjanje ambalaže, stakla, plastike i drugog otpada, kao i košenje trave.

Iz nadležnih službi apeluju na građane da ne odlažu otpad na javnim površinama kako bi prostor ostao uredan i bezbjedan za sve posjetioce.
Tagovi: Trebinje, ekologija, čišćenje
Šta Vi mislite o ovome?