
Концерт Полицијског оркестра за ученике у Требињу поводом Дана полиције
Министарство унутрашњих послова Републике Српске организовало је концерт Полицијског оркестра за ученике основних школа у Требињу.
Концерт је реализован у сарадњи са Културним центром Требиње, а повод је обиљежавање 4. априла – Дана полиције Републике Српске.
Ученици су имали прилику да уживају у разноврсном музичком програму, који је извео Полицијски оркестар, а циљ догађаја био је приближавање рада полиције најмлађима кроз културу и умјетност.

Овакве активности доприносе јачању повјерења између полиције и заједнице, као и подизању свијести о значају безбједности и друштвене одговорности.
Тагови: Требиње, полиција, концерт
Шта Ви мислите о овоме?