Mirjana pajkovic.webp

Мирјана Пајковић, бивша функционерка Министарства људских и мањинских права у Црној Гори, отворила је профил на "Онлy фанс" мрежи и то најавила на Инстаграму провокативним снимком из џакузија на којем се чује мушки глас.

Тај видео клип потписала је питањем "Јел' се писало шта о политичким, државничким одлукама из џакузија" и "ако се тајне о безбједности чују у џакузију остају ли тајне или могу на" и оставила линк "Онлy фанса".

На објављеном снимку из џакузија виде се женске ноге у води и чује мушкарац који каже: "Након политичке, незаконите одлуке, након незаконите одлуке, тако да".

На сљедећем свом сторију на Инстаграму Мирјана Пајковић је поручила:

"А некад сам ово архивирала због туђих убјеђења и опет нисам ваљала".

Затим је поново окачила на Инстаграм сторију фотографију из џакузија и два пута оставила линк "Онлy фанса".

"Ако се тајне о безбједности чују у џакузију остају ли тајне или могу на", написала је Пајковић прије него што је први пут оставила линк ка "Онлy фансу".

Mirjana pajkovic only fans.jpg

"Детаље о савјетима за безбједности и одбрану можете чути", поручила је Пајковић и затим оставила и други линк ка "Онлy фансу".

Нови експлицитни снимци
Иначе, наводни експлицитни снимци одбјеглог Николе Дрецуна и Мирјане Пајковић појавили су се прошле недјеље у јавности, а бивша црногорска функционерка за сада није процесуирана.

Пајковић је на свом Инстаграм профилу открила и шта се догађало на саслушању у полицији.

"Драги људи, нити сам побјегла, нити сам процесуирана, нити сам задржана, само сам дала изјаву у Центру безбједности тако што су ме инспектори криминалистичке полиције зауставили у току вожње и рекли ми да својим возилом пођем до Центра безбједности и да тамо дам изјаву. Моје задржавање тамо је стварно трајало седам сати, не знам зашто, али у том времену је извршен и претрес стана и претрес возила, одузимање флешки, лаптопа, мобилних телефона, моја изјава и вјероватно је то због тога и толико трајало", навела је Мирјана Пајковић на свом Инстаграм профилу и додала да је викенд провела у Бечу.