
Мартовска субота привукла је на требињске улице бројне грађане, који су искористили лијепо вријеме да уживају у шетњи и дружењу.
Многи су истицали да овакви дани подсјећају колико је Требиње лијеп град за живот и колико је природа у њему у савршеном складу с градским угођајем.
Сунце и весела атмосфера чинили су предигру прослави Дана жена, чији је дух увелико преплавлио град.





























Шта Ви мислите о овоме?