
Martovska subota privukla je na trebinjske ulice brojne građane, koji su iskoristili lijepo vrijeme da uživaju u šetnji i druženju.
Mnogi su isticali da ovakvi dani podsjećaju koliko je Trebinje lijep grad za život i koliko je priroda u njemu u savršenom skladu s gradskim ugođajem.
Sunce i vesela atmosfera činili su predigru proslavi Dana žena, čiji je duh uveliko preplavlio grad.





























Šta Vi mislite o ovome?