
Орбан захвалио Додику на порукама подршке.
Премијер Мађарске Виктор Орбан захвалио се лидеру СНСД-а Милораду Додику на порукама подршке које му је упутио путем друштвених мрежа.
Орбан је на друштвеној мрежи Икс кратко одговорио на Додикову поруку.
„Хвала драги пријатељу“, написао је Орбан.
Подсјећамо, лидер СНСД-а Милорад Додик раније је поручио да пријетње које је украјински предсједник Володимир Зеленски упутио мађарском премијеру Виктору Орбану представљају, како је навео, акт непоштовања суверенитета и отворени чин непријатељства.
Додик је том приликом осудио такве поруке и пружио подршку Орбану.
Шта Ви мислите о овоме?