
У току су радови на постављању расвјете у кружни ток на Лажиони.
Начелник Одјељења за комунално-инспекцијске послове Спасоје Радовић рекао је за Радио Требиње да би кружни ток у овом дијелу града требао засвјетлити најкасније у уторак.
„Овим ће се знатно подићи безбједност саобраћаја“, каже он.
Шта Ви мислите о овоме?