
У улици Вука Караџића у Лучу данас је забиљежен један у низу саобраћајних колапса. И тако је, кажу нам становници овог дијела града – сваки дан.
Возаћи заустављају возила на "минут" у саобраћајној траци да сврате да нешто заврше, а у међувремену се ствара саобраћајни колапс.
Возила су паркирана гдје ко стигне, упаљена сва четири жмигавца и тако ујутро од 8.00 до вечерњих часова.
Нервозни возачи који не могу да прођу због колега којима се жури, кажу за ТребињеЛиве.инфо да је за све одговорна полиција.
"Сваки дан ту треба да буде полицајац и не да упозорава већ само да фотографише непрописно заустављена возила. Ако немају људи, онда камера и удри по џепу. Има рјешење, али је лакше не реаговати", каже нам један возач.
Шта Ви мислите о овоме?