
Градоначелник Мирко Ћурић рекао је да ће у наредном периоду приступити уређењу гробља у Бањевцима.
Ћурић је казао да гробљем у Бањевцима газдује предузеће "Комунално", које врши и наплату прихода од продаје гробних мјеста.
"Наша иницијатива ће бити да се средства од продаје гробних мјеста у овом гробљу улажу у гробље у Бањевци. Планирамо уређење стаза, изградњу капеле, постављање ограде, рјешавање проблема нелегалног одлагања грађевинског отпада", навео је Ћурић, oдговарајући на питање одборника Листе за правду и ред Дајане Милишић
Он је казао да је у ранијем периоду до гробља у Бањевцима изграђена двосмјерна саобраћајница, тротоари, паркинг простор.
Шта Ви мислите о овоме?