
Град Требиње изградио је десет нових дјечијих игралишта и санирао три постојећа, чиме је унапријеђена безбједност и квалитет простора за игру најмлађих суграђана.
О овој теми разговарано је током тачке „Одборничка питања“, гдје је, поред улагања у нову инфраструктуру, покренуто и питање њеног одржавања и надзора.
Начелник Одјељења за комунално-инспекцијске послове Спасоје Радовић истакао је да је циљ обезбиједити редовно одржавање и адекватан надзор како би игралишта остала безбједна и функционална.
Током дискусије наглашена је потреба за јасним системом одговорности, редовним контролама и додатним улагањима, како би дјеца и њихове породице имали сигуран и уређен простор за боравак на отвореном.
Шта Ви мислите о овоме?