
Бугарске власти заплијениле су кокаин и златне полуге укупне вриједности 1,43 милиона евра на граници са Турском и ухапсиле три особе због сумње на шверц.
Запљена је извршена на граничном прелазу Капетан Андреево када је камион покушао да напусти Бугарску, а возач је тврдио да превози цвијеће из Низоземске у Турску, транзитом кроз Бугарску.
Током детаљног прегледа возила, цариници су у кабини камиона пронашли 11,18 килограма кокаина распоређеног у десет пакетића.
Поред дроге, код једне од особа откривене су и златне полуге сакривене у јакни, чиме је укупна вриједност заплијене достигла 1,43 милиона евра.
Национална царинска агенција саопштила је да је покренута истрага и да су три особе приведене због сумње на међународни шверц наркотика и племенитих метала.
Шта Ви мислите о овоме?