Министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић хитно је примљен у болницу након наглог погоршања здравственог стања.
Према првим информацијама, Дачићу се здравље погоршало у посљедњих неколико дана, а љекари су му, како наводе поједини медији, констатовали обострану упалу плућа.
Наводи се да је прикључен на апарате и да је под сталним медицинским надзором.
Ивица Дачић већ годинама болује од шећерне болести и других придружених обољења.
Званичне информације о његовом здравственом стању очекују се од надлежних институција.
Шта Ви мислите о овоме?