Judo .jpeg

Џудо клуб „Леотар“ освојио је шест медаља на 24. Међународном турниру „Лакташи опен“.

Такмичари Џудо клуба „Леотар“ учествовали су на 24. Међународном џудо турниру „Лакташи опен“, гдје су освојили шест медаља – једну златну, четири сребрне и једну бронзану.

Најсјајније одличје освојио је Балша Вујовић, сребрне медаље припале су Андрији Кржићу, Викторији Краљевић, Немањи Николићу и Хелени Живанић, док је бронзану медаљу освојио Марко Живанић.

Из клуба истичу да су поносни на приказане борбе, дисциплину и однос према такмичењу.

Турнир у Лакташима окупио је 670 такмичара из 40 клубова из региона.