
Trebinjske srednjoškolke, braneći boje Centra srednjih škola, osvojile su danas državno takmičenje u malom fudbalu i još jednom pokazale veliki sportski potencijal.
Svojim odnosom, igrom i ponašanjem na terenu na najljepši način predstavile su školu, klub i grad Trebinje.
Istaknuto je da je upravo zajednički rad škole i kluba temelj njihovog napretka u svakom segmentu — sportskom, obrazovnom i ljudskom.
Pred njima je novi veliki izazov, nastup na evropskom prvenstvu za srednje škole.
Za najboljeg golmana proglašena je Leona Miliša, član pobjedničke ekipe
Ekipu je predvodio profesor Marko Popović

Šta Vi mislite o ovome?