IMG-cbcb566b7f9d138fe68dca400014c7d2-V.jpg

Trebinjske srednjoškolke, braneći boje Centra srednjih škola, osvojile su danas državno takmičenje u malom fudbalu i još jednom pokazale veliki sportski potencijal.

Svojim odnosom, igrom i ponašanjem na terenu na najljepši način predstavile su školu, klub i grad Trebinje.

Istaknuto je da je upravo zajednički rad škole i kluba temelj njihovog napretka u svakom segmentu — sportskom, obrazovnom i ljudskom.

Pred njima je novi veliki izazov, nastup na evropskom prvenstvu za srednje škole.

Za najboljeg golmana proglašena je Leona Miliša, član pobjedničke ekipe

Ekipu je predvodio profesor Marko Popović

IMG-a6325e0c0117ee8ed8dc7dd35f72743b-V.jpg