Sarajevo tramvaj.jpeg

Једна особа је погинула, а најмање двије су повријеђене након што је трамвај искочио из шина у центру Сарајева, на подручју Марин Двора.

Информацију је потврдила портпаролка МУП-а Кантона Сарајево Мерсиха Новалић.

„У трамвајској несрећи на подручју Центра смртно је страдала једна особа. Двије особе су повријеђене, према тренутним подацима. Обавијештен је тужилац. Полицијски службеници су на терену“, навела је Новалићева.

На мјесту несреће у току је увиђај, а саобраћај је обустављен.

Околности под којима је трамвај искочио из шина за сада нису познате и биће утврђене истрагом.