
Jedna osoba je poginula, a najmanje dvije su povrijeđene nakon što je tramvaj iskočio iz šina u centru Sarajeva, na području Marin Dvora.
Informaciju je potvrdila portparolka MUP-a Kantona Sarajevo Mersiha Novalić.
„U tramvajskoj nesreći na području Centra smrtno je stradala jedna osoba. Dvije osobe su povrijeđene, prema trenutnim podacima. Obaviješten je tužilac. Policijski službenici su na terenu“, navela je Novalićeva.
Na mjestu nesreće u toku je uviđaj, a saobraćaj je obustavljen.
Okolnosti pod kojima je tramvaj iskočio iz šina za sada nisu poznate i biće utvrđene istragom.
Šta Vi mislite o ovome?