Karan .jpg

„Nisu ovo bili obični izbori, već plebiscit. Plebiscit u kojem se vodila borba protiv neprijatelja kao što je onaj nesrećnik Šmit. Ovo je bila odbrana, ne samo institucija, već i Ustava koji nam garantuje punu ustavnu samostalnost“, izjavio je novoizabrani predsjednik Republike Srpske Siniša Karan.