
У оквиру пројекта „Модернизација канализационе и водоводне мреже Републике Српске“, Град Требиње реализује уговор о изградњи канализационе мреже за одвођење отпадних и оборинских вода у насељу Полице.
Радови почињу у понедјељак, 2. фебруара, а извођач је предузеће „Еко-еуротим“ из Бањалуке.
Уговором је предвиђено извођење радова на двије дионице. Прва дионица обухвата Улицу Книнску, од подручја изнад Основне школе „Вук Караџић“ према Црквини, док друга дионица обухвата Улицу војводе Синђелића, од кружног тока у правцу насеља Полице.
Вриједност уговорених радова износи 4.406.000 КМ без ПДВ-а, а рок за завршетак радова је 18 мјесеци.
Из Градске управе Требиње упућују апел становницима насеља Полице за разумијевање и стрпљење током извођења радова, посебно у периоду привремене обуставе саобраћаја на појединим дионицама.
Грађанима се препоручује да обрате посебну пажњу на безбједност током извођења радова.
Јавност ће бити благовремено обавијештена о динамици радова и евентуалним измјенама режима саобраћаја у насељу Полице.
Шта Ви мислите о овоме?