
Више мјеста у Херцеговини јутрос је остало без електричне енергије након јаког вјетра и обилних падавина које су јуче захватиле ово подручје, потврђено је за АТВ из предузећа „Електро-Херцеговина“.
На подручју територијалне јединице Требиње без струје су остала села Убла, Коњско, Богојевић Село и Брёжине, док је у Билећи без напајања дио далековода Врањска.
Снијежне падавине изазвале су додатне проблеме и на електромрежи у Гацку, гдје су без електричне енергије потрошачи у селима Улиње, Јасеник, Драмешина, Чемерно, Врба и Автовац, изјавио је за АТВ Игор Милојевић, извршни директор за управљање мрежом у „Електро-Херцеговини“.
Екипе овог предузећа налазе се на терену и интензивно раде на отклањању кварова насталих усљед невремена.
Шта Ви мислите о овоме?