Litija stari grad trebinje3.jpg

Богојављенска литија је ове године по први пут прошла улицама Старог града.

Учествовао је велики број грађана, а владика Димитрије је код улаза у некадашње љетно кино прочитао богојављенски молебан, уз заједничку молитву за град Требиње, његове житеље и сав народ Божији.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Litija stari grad trebinje1.jpg

Litija stari grad trebinje2.jpg