
Богојављенска литија је ове године по први пут прошла улицама Старог града.
Учествовао је велики број грађана, а владика Димитрије је код улаза у некадашње љетно кино прочитао богојављенски молебан, уз заједничку молитву за град Требиње, његове житеље и сав народ Божији.
View this post on Instagram


Шта Ви мислите о овоме?