Litija stari grad trebinje3.jpg

Bogojavljenska litija je ove godine po prvi put prošla ulicama Starog grada.

Učestvovao je veliki broj građana, a vladika Dimitrije je kod ulaza u nekadašnje ljetno kino pročitao bogojavljenski moleban, uz zajedničku molitvu za grad Trebinje, njegove žitelje i sav narod Božiji.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Litija stari grad trebinje1.jpg

Litija stari grad trebinje2.jpg