
Требињски ватрогасци су вечерас имали интервенцију на гашењу ватре у два контејнера код зградe "педесетдвојке".
Два контејнера су у потпуности изгорјела, а овим дијелом града се ширио дим и смрад горевине смећа и пластике.
Најчешћи узрок ових пожара је одлагање жара из ложишта, па је ово и додатни апел грађанима да се понашају одговорно.
У близини постоји видео надзор, па се надати да ће неодговорни појединац/и бити санкционисани.

Шта Ви мислите о овоме?