Kontejneri 1.jpg

Требињски ватрогасци су вечерас имали интервенцију на гашењу ватре у два контејнера код зградe "педесетдвојке".

Два контејнера су у потпуности изгорјела, а овим дијелом града се ширио дим и смрад горевине смећа и пластике.

Најчешћи узрок ових пожара је одлагање жара из ложишта, па је ово и додатни апел грађанима да се понашају одговорно.

У близини постоји видео надзор, па се надати да ће неодговорни појединац/и бити санкционисани.

Kontejneri 2.jpg