
Trebinjski vatrogasci su večeras imali intervenciju na gašenju vatre u dva kontejnera kod zgrade "pedesetdvojke".
Dva kontejnera su u potpunosti izgorjela, a ovim dijelom grada se širio dim i smrad gorevine smeća i plastike.
Najčešći uzrok ovih požara je odlaganje žara iz ložišta, pa je ovo i dodatni apel građanima da se ponašaju odgovorno.
U blizini postoji video nadzor, pa se nadati da će neodgovorni pojedinac/i biti sankcionisani.

Šta Vi mislite o ovome?