Aleksandar Maslesa.jpeg
У Требињу ће сутра бити служен помен поводом 31 године од смрти Александра Маслеше, најмлађег борца Требињске бригаде Војске Републике Српске, саопштено је из Градске борачке организације.

Маслеша се Бобанској чети придружио са непуних 16 година, а преминуо је 16. јануара 1995. године на Војномедицинској академији у Београду од посљедица рањавања задобијених на Борачком језеру код Коњица 27. септембра 1994. године.

Од исте гранате погинули су и командант Бобанске чете војвода Недељко Видаковић, као и његови саборци Љубиша Поповић и Драган Слијепчевић.

Помен ће бити служен у 10.00 часова код споменика у Бреговима.