
Бадњаци су вечерас традиционално наложени и код цркве Светог Архангела Гаврила у насељу Хрупјела.
Налагању бадњака претходила је вечерења служба, коју је предводио отац Велимир Ковач, а након налагања бадњака приређен је ватромет.
Налагање бадњака на Тргу слободе је у 19.00 часова.




Шта Ви мислите о овоме?