20260106_190121 (1).jpg

На Тргу слободе вечерас је обављено традиционално налагање бадњака, које је окупило велики број грађана и дјеце који су уз пјесму најавили најрадоснији хришћански празник – Божић.

По завршетку налагања бадњака, уприличен је пригодан културно-умјетнички програм.

Налагању бадњака претходила је вечерња служба у Саборном храму Светог преображења Господњег.

Окупљене грађане су поздравили отац Мирослав Ратковић и градоначелник Требиња Мирко Ћурић.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalaganje badnjaka trebinje 20261.jpg

Nalaganje badnjaka trebinje 20262.jpg

Nalaganje badnjaka trebinje 20263.jpg

1000040431.jpg