
На Тргу слободе вечерас је обављено традиционално налагање бадњака, које је окупило велики број грађана и дјеце који су уз пјесму најавили најрадоснији хришћански празник – Божић.
По завршетку налагања бадњака, уприличен је пригодан културно-умјетнички програм.
Налагању бадњака претходила је вечерња служба у Саборном храму Светог преображења Господњег.
Окупљене грађане су поздравили отац Мирослав Ратковић и градоначелник Требиња Мирко Ћурић.
View this post on Instagram




Шта Ви мислите о овоме?