
Na Trgu slobode večeras je obavljeno tradicionalno nalaganje badnjaka, koje je okupilo veliki broj građana i djece koji su uz pjesmu najavili najradosniji hrišćanski praznik – Božić.
Po završetku nalaganja badnjaka, upriličen je prigodan kulturno-umjetnički program.
Nalaganju badnjaka prethodila je večernja služba u Sabornom hramu Svetog preobraženja Gospodnjeg.
Okupljene građane su pozdravili otac Miroslav Ratković i gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić.
View this post on Instagram




Šta Vi mislite o ovome?