20260106_190121 (1).jpg

Na Trgu slobode večeras je obavljeno tradicionalno nalaganje badnjaka, koje je okupilo veliki broj građana i djece koji su uz pjesmu najavili najradosniji hrišćanski praznik – Božić.

Po završetku nalaganja badnjaka, upriličen je prigodan kulturno-umjetnički program.

Nalaganju badnjaka prethodila je večernja služba u Sabornom hramu Svetog preobraženja Gospodnjeg.

Okupljene građane su pozdravili otac Miroslav Ratković i gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalaganje badnjaka trebinje 20261.jpg

Nalaganje badnjaka trebinje 20262.jpg

Nalaganje badnjaka trebinje 20263.jpg

1000040431.jpg