Badnjaci garibaldijeva.jpg

Станари Гарибалдијеве улице вечерас су по први пут наложили бадњаке у дворишту зграда.

На овај начин одлучили су да прославе деценију окупљања на Бадње вече и Божић и заједничке прославе најрадоснијег празника.