
Станари Гарибалдијеве улице вечерас су по први пут наложили бадњаке у дворишту зграда.
На овај начин одлучили су да прославе деценију окупљања на Бадње вече и Божић и заједничке прославе најрадоснијег празника.

Станари Гарибалдијеве улице вечерас су по први пут наложили бадњаке у дворишту зграда.
На овај начин одлучили су да прославе деценију окупљања на Бадње вече и Божић и заједничке прославе најрадоснијег празника.
Шта Ви мислите о овоме?