Badnjaci garibaldijeva.jpg

Stanari Garibaldijeve ulice večeras su po prvi put naložili badnjake u dvorištu zgrada.

Na ovaj način odlučili su da proslave deceniju okupljanja na Badnje veče i Božić i zajedničke proslave najradosnijeg praznika.