
Требиње и бројне госте најјужнијег града у Републици Српској у Нову 2026. годину пјесмама је увела Рада Манојловић.
Преко два и по сата пјесмом је забављала публику која је имала жељу да 2026. годину дочека у башти под платанима.
На дочеку су виђене све генерације – од најмлађих до најстаријих који су пјевали и плесали уз Радине пјесме.
Иако је био који степен испод нуле Рада је све загријала. Почела је са пјесмом "Десет испод нуле", те наставила са пјесмама "Алкотест", "Мешај мала", "Никад више"...
Свима је пожељела "здравља, среће и весеља у Новој години".
View this post on Instagram


Шта Ви мислите о овоме?