
Из „Електро-Херцеговине“ је саопштено да ће потрошачи електричне енергије који се напајају преко трафостаница Рупе 1, Рупе 2, Оток, Гучино Коло и Гелјов Мост данас бити без снабдијевања струјом.
До прекида у испоруци електричне енергије долази због планираних радова које изводи „Електро-Херцеговина“.
Како је наведено у саопштењу, искључење ће трајати до 12 часова, након чега се очекује нормализација снабдијевања електричном енергијом.
Шта Ви мислите о овоме?